Rysowanie słońcem

Nie ma nic przyjemniejszego dla miłośników rysowania niż praca pod gołym niebem w słoneczny dzień. Dzięki Febo ta sztuka staje się jeszcze bardziej fascynująca.

Oprócz ołówka używa się bowiem drewnianej tabliczki, specjalnej soczewki i… słońca! Jest to zachwycający proces w całości inspirowany siłami natury. Ponadto, dzięki temu gadżetowi każdy może spróbować swoich sił jako artysta – nawet jeśli macie wrażenie, że Wasze umiejętności nie należą do najlepszych, dzięki Febo narysujecie niemal wszystko, czego zapragniecie. Dostajecie narzędzie i sposób – reszta, czyli wyobraźnia, należy do Was.

FEBO-Bring-the-sun-with-you11__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you9__880

Jak to działa? Febo można nazwać wyjątkowym pędzlem, który do malowania używa słońca. Jest to połączenie sztuki z nauką – specjalne soczewki to sposób na wyzwolenie kreatywności.

Soczewka koncentruje światło słoneczne na konkretnym punkcie, to z kolei powoduje, że siła promieni słonecznych pozostawia na materiale trwałe ślady (można je zostawić na drewnie, papierze, skórze…). 

FEBO-Bring-the-sun-with-you13__880

Można użyć specjalnie przygotowanych szablonów, które zamawia się razem z soczewką, co pozwala na szybkie tworzenie napisów, czy wybranych wzorów. Jeśli wcześniej odrysujemy szablony ołówkiem, proces będzie jeszcze szybszy. 

FEBO-Bring-the-sun-with-you8__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you4__880

FEBO-Bring-the-sun-with-you12__880
Zdjęcia z: www.facebook.com/febopage/

— — —

Kochani, jesteśmy obecni również na Instagramie. Warto nas śledzić, aby nie przegapić żadnej nowości na naszej stronie czy informacji o organizowanych przez nas wydarzeniach. Na Facebooku niestety niekiedy wiele umyka, warto więc być z nami i tu:

https://instagram.com/perlage_water/