Modne aplikacje

Nie da się ukryć, że aplikacje na telefon ułatwiają nam życie i towarzyszą nam już niemal w każdej czynności. Jeśli macie smykałkę do komponowania modnych stylizacji, chcecie pokazać światu swój własny styl, potrzebujecie organizera swojej garderoby lub po prostu… uwielbiacie zakupy, aplikacje modowe są czymś dla Was!

Lista aplikacji powiązanych z modą, które możecie pobrać na swojego iPhone’a lub Androida, wydaje się nieskończona. Podpowiadamy jak wybrać z niej to, co najlepsze.

Keep Shopping

Aplikacja, dzięki której możecie nie tylko przeglądać niemal wszystkie butiki internetowe. Co w niej najciekawsze, działa ona niczym karta zakupowa, która pozwala na kupowanie ubrań różnych marek w wielu sklepach jednocześnie – a to wszystko podliczone na jednym rachunku! Koniec problemów ze żmudnym wypełnianiem formularzy – robicie to tylko raz, a poza tym… od razu wiecie, ile kosztowały Was całe zakupy.

unnamed

StyleBook, Netrobe i Cloth

Trzy świetne aplikacje dla tych, którzy mają dość bałaganu w szafie. Możecie sfotografować swoje ubrania, a potem swobodnie przeglądać je na telefonie, tworząc własne stylizacje. Dodatkowo Stylebook pomaga w pakowaniu walizek na wakacje oraz zawiera kalendarz, dzięki któremu możecie zaplanować, co założycie w kolejnych dniach, a Cloth pozwala na katalogowanie ubrań w zależności od pogody lub okazji.

stylebook2

Asap54

Prawdziwy hit! Rewolucyjna aplikacja, dzięki której możemy zidentyfikować elementy stylizacji różnych osób. Spotkaliście  na ulicy kogoś, kto oczarował Was swoim strojem, jednak nie macie odwagi podejść i zapytać, jakiej marki jest jego ubranie? Wystarczy zrobić zdjęcie – aplikacja wyszuka dla Was markę i cenę. A jeśli nie znajdziecie danej części garderoby a wyszukiwarce, wystarczy napisać do stylistów pracujących przy aplikacji – odpowiedź dostanie w ciągu kilkunastu minut!

unnamed

Fad – The Ultimate Fashion Dictionary

Dla tych, którzy interesują się nie tylko dobieraniem stylizacji, lecz pragną poznać biografie znanych projektantów i historię mody czy dowiedzieć się więcej o popularnych tkaninach. Podręczny słownik modowy zawierający ponad 1300 haseł!

fashionterms

Go Try It On

Jeśli spędzacie godziny w przymierzalni nie mogąc się zdecydować czy daną rzecz kupić, jest to aplikacja dla Was. Umożliwia ona umieszczanie swoich zdjęć z przymierzalni oraz natychmiastowe uzyskanie porad innych użytkowników.

go-try-it-on_10

Trendabl

Doskonałe połączenie Instagrama oraz Pinteresta – zakładacie profil, na którym możecie umieszczać swoje własne stylizacje i tworzyć tematyczne tablice. Co niesamowicie istotne – na Trendabl swoje profile posiadają największe marki, np. Michael Kors, który dzieli się z innymi użytkownikami swoimi poradami odnośnie mody i stylu!

unnamed - Copy

Pimkie Color Forecast

Aplikacja analizuje aktualne trendy kolorystyczne w trzech europejskich stolicach mody: Mediolanie, Paryżu i Antwerpii. Dzięki Pimkie Color Forecast dowiecie się, jaki kolor jest w danym momencie najbardziej modny oraz z jakimi kolorami najlepiej go zestawiać, co sprawi, że Wasze stylizacje będą zawsze na topie!

pimkie1

Chcecie być na bieżąco ze światem mody? Pora sięgnąć po telefon! A może używacie którychś z tych aplikacji? Co o nich sądzicie? Dajcie znać na naszym Fanpage’u!

Zdjęcia z: www.jemerced.com, www.play.google.com, www.trendera.com, www.mihomi.com