Dior – kolekcja grana muzyką

Przepych, luksus i elegancja to kwintesencja pokazu mody Diora w Paryżu. Został on uwieńczony majestatyczną muzyką, którą odegrali… skrzypkowie w białych adidasach!

dior-hommeJedna z najbardziej eleganckich kolekcji męskich Diora. Precyzyjne połączenie wytwornej klasyki męskiej z codziennym streatwearowym stylem. Minimalizm, ale i dbałość o każdy szczegół. Kolorowe podeszwy adidasów i krzykliwe podszewki płaszczy nadawały wyrazistego charakteru i dynamiki. Do łask powróciły takie materiały jak jeans, skóra czy niezastąpiona bawełna. Dominowały ciemne kolory – znak rozpoznawczy większości kolekcji dyrektora artystycznego Dior Homme – Krisa Von Assche’a. Wszystko zostało perfekcyjnie dopracowane, począwszy od modeli o idealnych fryzurach, poprzez przypinki, muszki, czapki z daszkiem, a skończywszy na… orkiestrze!

diorr

diorr2W momencie opuszczenia kurtyny na sali zapanowało ogromne zaskoczenie. Na środku sceny widzowie ujrzeli mężczyzn siedzących w równym rzędzie, ubranych w perfekcyjnie skrojone, ciemne garnitury i białe adidasy, w dłoniach trzymających instrumenty. Muzyka idealnie wkomponowała się w kolekcję Diora – elegancka i majestatyczna, a równocześnie dynamiczna.

My jesteśmy zdecydowanie na tak! A Wy co o tym myślicie? Dajcie znać na naszym Fanpage’u!

 Zdjęcia: www.thefashionisto.com, www.janmarcel.com