Bohoboco – jesień/zima 2015 (wideo i fotorelacja)

Maj wspaniale obrodził w wydarzenia kulturalne i modowe, a co najlepsze: nie zanosi się ani trochę, aby miało się to w czerwcu zmienić! W minionym miesiącu działo się jednak tak wiele, że nie wszystko zdążyliśmy Wam zrelacjonować, zatem na deser proponujemy coś naprawdę pysznego.

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, czyli duet projektantów robiących cuda pod marką Bohoboco, ponownie nas zachwycił swoją najnowszą kolekcją. Umiejscowienie pokazu w hali Expo dało naprawdę duże możliwości, a gościom narobiło apetytu. Poprzeczka zawieszona wysoko? Nic z tych rzeczy – braliśmy udział w wydarzeniu dopieszczonym w każdym detalu. Od scenografii, przez stroje, po modelki. Pośród tych ostatnich absolutną „wisienką na torcie” była druga twarz ostatniej kampanii marki, wspaniała Helena Norowicz. 80-letnia aktorka pojawiła się w bardzo eleganckim czarnym total look’u i z pięknie wystylizowaną fryzurą w stylu lat 70.

_DSC2252

Dość słów, przejdźmy do obrazów. Najpierw tych ruchomych: zapraszamy do obejrzenia naszego filmu z tego pokazu. Pod nim znajdziecie obszerną fotorelację. Cóż… smacznego!