Anna Jagodzińska twarzą SLAVA Varsovia

Znana na całym świecie polska modelka Anna Jagodzińska została twarzą najnowszej kolekcji marki SLAVA Varsovia. Dowiedzcie się więcej i zobaczcie doskonałe zdjęcia, które wykonała znakomita fotografka, Zuza Krajewska.

Najnowsza kolekcja SLAVA Varsovia według projektu Anny Szydłowkiej to torby proste, lecz awangardowe: ich najważniejsze cechy to surowość i niemal architektoniczna forma. To dziesięć tak samo ascetycznych i wiernych estetyce minimalizmu modeli – wszystkie wykonane z wysokiego gatunku szlachetnych, włoskich skór.

poziom

Mimo iż kolorem przewodnim od początku pojawienia się matki jest czerń, w tym sezonie po raz pierwszy konwencja zostaje przeławama wprowadzeniem srebrnej kopertówki. W tej samej kategorii pojawią się również dwa inne produkty: czarna, lakierowana saszetka o raz mała torebka o różnych zastosowaniach – można nosić ją nawet na wzór eleganckiej, modnej ostatnio nerki, a także całkiem klasycznie na ramieniu.

Nowością w tej kolekcji jest też motyw koła. Na jego bazie wykonano „bucket bag”, a inspiracją do jego powstania był worek tworzony m.in. przez plemiona Indian Wayuu. Skąd taki pomysł? To efekt podróży na największe targi modowe w Ameryce Południowej, na których SLAVA Varsovia gościła w tym roku. Motyw koła pojawia się też w małej, pudełkowej torebce ze skórzanym pasem na rękę oraz w płaskim shopperze. Te ostatnie możemy znaleźć też w dużych rozmiarach oraz torbę XL z szerokim pasem typu hobo – wszystkie doskonale sprawdzają się nie tylko w podróży, ale też na co dzień.

Gb0iKGw_i2hiUa91ZhvyuHSGesfM2gEErp-np7YYZMc,yusQQQHx1yfDvCoep6IphCtEYhQHBQZ-0fIZEHBs4i0

Projekty Anny Szydłowskiej są różnorodne, ale jest coś, co je łączy – to staranne wykończenia, subtelne dodatki, minimalizm i… słowiańska pasja. Z kolei Anna Jagodzińska, bohaterka najnowszej kampanii SLAVA, to  kobieta, od której bije zarówno siła, jak i delikatność. Autorka zdjęć Zuza Krajewska (laureatka konkursu Elle Awards 2015, od początku związana z marką SLAVA) w swych monochromatycznych fotografiach uchwyciła nieoczywistą kobiecość, klasyczne piękno, które jest kwintesencją marki.

W projekcie wzięli także udział niezwykle cenieni w branży modowej: Patrycja Dobrzeniecka, Kacper Raczkowski oraz Robert Kiełb.

2a

6a

— — —

Kochani, jesteśmy obecni również na Instagramie. Warto nas śledzić, aby nie przegapić żadnej nowości na naszej stronie czy informacji o organizowanych przez nas wydarzeniach. Na Facebooku niestety niekiedy wiele umyka, warto więc być z nami i tu:

https://instagram.com/perlage_water/